SKLEP

PRACOWNIA

KREATYWNIE SPĘDZAJ CZAS

 

Oprócz szerokiego asortymentu produktów plastycznych i artystycznych dostępnych w sklepie, prowadzimy również Pracownię w której odbywają sie warsztaty tematyczne. Podczas dwugodzinnych zajęć uczestnicy zapoznają sie z różnymi technikami tworzenia rękodzieł, jak również mają okazję w przyjaznej atmosferze spędzić czas z osobami o podobnych zainteresowaniach. Pracownia zapewnia fartuchy i wszystkie potrzebne artykuły do zajęć, można również przynieść swoje przedmioty po wcześniejszym uzgodnieniu z Pracownią. Warsztaty skierowane są zarówno do młodzieży i dorosłych,  jak i do dzieci dla których przygotowaliśmy program dostosowany do wieku.

 

Wszystkie warsztaty zaczynają się z początkiem roku szkolnego i trwają przez cały rok szkolny.  W sezonie świątecznym i w wakacje zajęcia prowadzone będą według alternatywnego planu zajęć, prosimy śledzić aktualności na naszym fanpage Fejsbookowym.

 

KARNETY

 

Zajęcia objęte są karnetami które są dostępne w Pracowni na Ursynowie.  Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zamieszczonego poniżej lub skontaktowanie się ze sklepem pod numerem +48 662 420 367.

ZAJĘCIA GRUPOWE

 

Zajęcia grupowe prowadzone są codziennie w blokach tematycznych : Decoupage, Renowacje, Tekstylia, Dekoracje i Dziecęce, według planu zajęć który publikowany jest na naszym fanpagu na Fejsbooku.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

 

Zajęcia dla zainteresowanych  prowadzone są codziennie w godzinach przedpołudniowych,  szczegóły ustalamy indywidualnie według zainteresowań klientów. Prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza zamieszczonego poniżej.

OFERTA URODZINOWA

 

Kreatywna impreza urodzinowa to doskonała alternatywa na przyjęcie urodzinowe i świetna zabawa w gronie przyjaciół, gdzie każdy może zrobić sobie coś fajnego. Oferte urodzinową przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwage wiek i wielkość grupy.

Mamy mnóstwo pomysłów, jesteśmy elastyczni i chętnie zajmiemy się wszystkimi szczegółami.

Zapraszamy do kontaktu.

Formularz Kontaktowy

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

GODZINY OTWARCIA

 

PON. - PT. : 10 - 20

 

SOB. : 10 - 15

TELEFON

 

662-420-367

E-MAIL

 

 

SPOŁECZNOŚCI