SKLEP

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą warsztatów prowadzonych w naszej Pracowni. Informacje odnośnie zapisów znajdują sie na głównej stronie Pracowni, do której można wrócić używając przycisku poniżej.

POWRÓT DO PRACOWNI

WARSZTATY DLA DZIECI

Zajęcia zorganizowane dla dzieci w wieku 7-12 lat. Dzieci poznają proste techniki zdobienia i tworzenia przedmiotów, używając bezpieczne produkty wysokiej jakości, nieuczulające, które łatwo usunąc za pomocą wody.

Tematy warsztatów dziecięcych obejmują wszystkie grupy tematyczne, starannie dobieramy jednak produkty które są proste, i pozwalają na otrzymanie finalnego efektu podczas zajęć, jak np. farby i tusze które nie wymagaja dlugiego czasu schnięcia.

 

WARSZTATY DEKORACJI

Wspólnie z dziećmi tworzymy i ozdabiamy niepowtarzalne przedmioty użytkowe oraz przeróżne dekoracje np. słoiki na słodkości, pirackie butelki na mapy skarbów, lampiony, łapacze snów i wiele innych.

Pracownia zapewnia wszystkie przybory do warsztatów, można też przynieść swoje przedmioty do przerobienia na coś nowego.

Przewidziany czas trwania zajęć to dwie godziny, jednakże mogą nieznacznie się przedłużyć w zależności od używanej techniki.

WARSZTATY DECOUPAGE

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych obejmujące zdobienie przedmiotów użytkowych i przeróżnych dekoracji używając techniki decoupage.

Pracownia zapewnia wszystkie przybory do warsztatów, można też przynieść swoje przedmioty do ozdobienia.

Przewidziany czas trwania zajęć to dwie godziny, jednakże mogą nieznacznie się przedłużyć.

 

WARSZTATY BIŻUTERII

Zajęcia dla dzieci i młodzieży obejmujące tworzenie branzoletek, naszyjników, wisiorów,broszek i kolczyków z gotowych elementów używając prostych technik. Nie wymagana jest znajomość tworzenia biżuterii.

Pracownia zapewnia wszystkie przybory do warsztatów, można też przynieść swoje elementy.

Przewidziany czas trwania zajęć to dwie godziny, jednakże mogą nieznacznie się przedłużyć.

 

WARSZTATY BIŻUTERII

Zajęcia dla dzieci i młodzieży podczas których, używając prostych technik, można zrobić sobie coś nowego, coś przerobić lub odnowić wygląd rzeczy która nie wygląda juz tak atrakcyjnie jak kiedyś.

Nie wymagana jest umiejętność szycia, stosujemy proste rozwiązania i nowości rynkowe.

Pracownia zapewnia wszystkie przybory do warsztatów, można też przynieść swoje artykuły do przerobienia.

Przewidziany czas trwania zajęć to dwie godziny, jednakże mogą nieznacznie się przedłużyć zależnie od tematu zajęć.

 

WARSZTATY RENOWACJI

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych obejmujące renowacje przedmiotów użytkowych. Zachęcamy do przynoszenia swoich przedmiotów jak stare ramki na obrazy, pudełka i małe przedmioty użytkowe. Ze wzgledu na orgraniczoną przestrzeń, nie jesteśmy w stanie pomiescić przedmioty i artykuły o dużych parametrach.

Pracownia zapewnia wszystkie przybory potrzebne do renowacji przedmiotów.

Przewidziany czas trwania zajęć to dwie godziny, jednakże mogą nieznacznie się przedłużyć w zależności od używanych technik.

 

GODZINY OTWARCIA

 

PON. - PT. : 10 - 20

 

SOB. : 10 - 15

TELEFON

 

662-420-367

E-MAIL

 

 

SPOŁECZNOŚCI